X_music

Na konci roku 2020 se x_jazzí partě podařilo dotáhnout jejich 3 plnohodnotné album k cíli. A tak dne 11.1.2021 spatřilo světlo světa nové zvukové dílo nazvané SuperLOVE.

Nahrávání desky probíhalo v osvědčeném hudebním studiu Zajýc Sound Paradise, které prošlo modernizací vybavení od zvukových karet, preampů až po nové kousky hudebních nástrojů. A tak můžete v písních zaslechnout krásné legendární zvuky ala Fender Rhodes Piano či Moog.

O finální mix a mastering jednotlivých písní se postaral stejně jako v předchozích dvou případech mistr zvuku Matouš Godík.

Originální (a chutné) balení naší desky SuperLOVE má na svědomí velice šikovná a mega ochotná Terka Semerádová, která vytvořila jedinečnou 100 ks. kolekci perníkových SRDCÍ. Tím pádem je opravdu každé album originál a kromě příjemného poslechu si můžete také dost příjemně u toho zamlsat.

Vydané album je distribuované na flashce spolu s vytištěným bookletem a originálním SRDCEM. O fotky do bookletu se postarala naše dvorní fotografka Silvie Lintimerová.

Naše nové x_jazzí album si můžete poslechnout buď zde na našem webu a nebo ho najdete na všech možných hudebních sítích (Apple Music, Deezer, Google Play/YouTube, iHeartRadio, iTunes, Spotify)

Album SuperLOVE si můžete koupit buď jako originálně zabalený x_komplet a nebo si zakoupit jen jeho digitální podobu v MP3 v našem X_obchodě.